Praca Usługi

Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Rekrutacja pracowników ze Wschodu – czy jesteś gotowy, aby rozpocząć poszukiwanie pracy lub zamienić starą pracę na nową? Możesz obawiać się formalności i spędzać dużo czasu na szukaniu pracy w Polsce, która Ci odpowiada. Dzięki naszej współpracy z Ukraińską Agencją Certyfikacji Pracowników otrzymasz pracę, której szukasz. Jesteśmy grupą ekspertów z dużym doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Nasi pracownicy zapewnią Ci pracę, która nie tylko odpowiada Twoim potrzebom, ale opiera się na legalnych i bezpiecznych warunkach pracy.

Pracownicy z Ukrainy – jak możemy pomóc?

Nasze zaangażowanie w zatrudnianie ukraińskich pracowników https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ jest świadectwem najwyższej jakości naszych usług i koncentracji na standardach obsługi pracowników, a także ciągłym dążeniu do doskonalenia. Współpracując z nami masz gwarancję, że zajmiemy się wszystkimi sprawami pracowniczymi: dokumentami, umowami, pozwoleniami na pracę, badaniami lekarskimi i wszystkim, co potrzebne do legalnego zatrudnienia i pobytu w Polsce. Otrzymasz najwyższy poziom usług. Łącząc oferty pracy od sumiennych pracodawców z nowoczesnymi narzędziami i metodami rekrutacji, proces jest szybki, prosty, profesjonalny i kompleksowy. Nasi eksperci są zawsze gotowi pomóc i znaleźć stabilną pracę. Powierzając nam to zadanie zaoszczędzisz czas i zachowasz spokój, unikając niepotrzebnego stresu.

Zapewniamy najwyższy i najniższy poziom personelu. Usługi oferowane przez naszą agencję pracy skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy chcą znaleźć szybką i bezproblemową drogę do realizacji swoich celów, przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z procesem rekrutacji firmy oraz obsługą pracowników. Nasza agencja pracy świadczy pełen zakres usług prawnych związanych z uzyskaniem wszelkiego rodzaju licencji. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz reprezentujemy interesy strony we wszystkich obszarach związanych z zatrudnieniem cudzoziemców.

Zatrudnij ukraińskich pracowników

  • Wybierz zweryfikowany wakat.
  • Otrzymaj ofertę pracy.
  • Wydaj wizę pracowniczą.
  • Przygotuj dokumenty wymagane do zatrudnienia.
  • Pełne wsparcie przez cały okres pracy.
  • Dla kogo praca w Polsce? Dla wnioskodawców, którzy chcą pracować bez wizy lub którzy posiadają już wizę pracowniczą.
Rekrutacja pracowników ze Wschodu
Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Rekrutacja z Ukrainy obejmuje:

  • Rekrutacja pracowników ukraińskich dla polskich pracodawców.
  • Organizuj spotkania i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.
  • Przygotuj niezbędne dokumenty.
  • Koordynuj wszystkie sprawy i zorganizuj zakwaterowanie.

Nie staramy się obsadzić wakatów w Polsce tysiącami osób. Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem numer jeden, dlatego jesteśmy na miejscu, aby sprawdzić każdego pracodawcę (w tym jego reputację, historię i referencje) oraz każdą ofertę pracy (warunki pracy, miejsce pracy i zakwaterowanie). Agencja nie boi się składać obietnic. Nasza umowa gwarantuje zatrudnienie pracowników z Ukrainy i gwarantuje, że agencja w pełni wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Z nami będziesz chroniony przed nieuzasadnionymi grzywnami i potrąceniami z pensji.

Zweryfikowane oferty pracy są dostępne tylko dla pracowników z Ukrainy

Dokładnie analizujemy każdą oferowaną pracę: historię pracodawcy, miejsce pracy i opinie pracowników. Z nami bezpiecznie! Agencja ta działa jako gwarant w Twojej relacji z pracodawcą. W przypadku sporu zapewnimy niezbędną pomoc i będziemy reprezentować Twoje interesy. Pracodawca gwarantuje, że wynagrodzenie będzie wypłacane w każdych okolicznościach.

Zobacz również agencje pracy tymczasowej  https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/outsourcing-placowy/

Praca w Polsce dla pracowników z Ukrainy – kilka szczegółów

Zastanówmy się też, dlaczego warto wybrać pracę w Polsce i dowiedzmy się, co konkretnie zatrudnienie może dać Ukraińcom. W przeciwieństwie do większości innych krajów polskie firmy interesują się pracownikami z Ukrainy. Ciągły exodus siły roboczej z kraju do Europy Zachodniej spowodował niedobór siły roboczej, który wymaga ciągłego uzupełniania, a pracownicy ukraińscy nadają się do tego lepiej niż ktokolwiek inny. Dla Ukraińców procedura uzyskania polskiej wizy pracowniczej jest prosta: nie są wymagane żadne umiejętności językowe, wiedza specjalistyczna ani doświadczenie zawodowe. Dzięki temu mogą jak najszybciej rozpocząć pracę.

Polska to wybór dla większości ukraińskich pracowników

W ostatnich latach większość Ukraińców chcących pracować za granicą trafiła do Polski, gdzie można zatrudnić prawie każdego pracownika ze Wschodu. Z kolei inne kraje europejskie są zainteresowane określonymi wąskimi kategoriami specjalistów. Na przykład specjaliści IT mogą pracować w Wielkiej Brytanii tylko po przejściu skomplikowanych procedur zatrudnienia, potwierdzeniu specjalizacji i wizach pracowniczych. Zawsze możesz znaleźć pracę tymczasową i stałą w Polsce. Oferty pracy są regularnie otwarte dla kobiet, studentów, par i pracowników sezonowych. Minimalny okres trwania umowy wynosi zwykle trzy miesiące lub dłużej.

Zakończmy kilkoma liczbami. Średni dochód niewykwalifikowanych ukraińskich pracowników  zaczyna się tutaj od 600 euro miesięcznie. Pracownicy z Ukrainy mogą zaoszczędzić 500 euro miesięcznie na tych samych rachunkach za żywność, co w domu. Za trzy miesiące pracy każdy Ukrainiec może bez problemu zebrać 1500 – 1800 euro, a za pół roku – od 3000 do 3600 euro. Jeśli jesteś wykwalifikowanym specjalistą, Twoja pensja będzie znacznie wyższa. Liczby mówią same za siebie.