Usługi Wnętrze

Pranie wykładzin Kraków

Pranie wykładzin Kraków – wykładzina dywanowa to coś pomiędzy tradycyjnym dywanem a klasycznym linoleum. Jest to miękka powłoka pokrywająca całą powierzchnię podłogi w pomieszczeniu. Bardzo często ten rodzaj ochrony podłogi znajduje zastosowanie w biurach, instytucjach użyteczności publicznej, a także w mieszkaniach.

Wykładzina składa się z dwóch części: spodniej podstawy (może mieć jedną lub dwie warstwy) oraz runa. Aby zmaksymalizować żywotność wykładzin, wymagane jest regularne i dokładne czyszczenie. W przeciwnym razie, zatkany brudem, stos szybko skleja się i zbija w grudki, zamieniając to, co kiedyś było prawdziwym dziełem sztuki, w nieatrakcyjną okładzinę. Warto skorzystać z profesjonalnego prania wykładzin w Krakowie aby uzyskać doskonały efekt czystości i świeżości.

Pranie wykładzin w Krakowie – proste, schludne i niedrogie

Całą gamę wykładzin dywanowych można podzielić na dwie duże grupy – wykładziny wykonane z włókien naturalnych (wełna, bawełna, len) oraz syntetycznych (poliamid, poliester, nylon). Każda grupa ma swoje plusy i minusy, o których należy pamiętać. Profesjonalna firma świadczy wysokiej jakości usługi prania wykładzin w Krakowie zarówno wełnianych i syntetycznych.

Nasz doświadczony mobilny zespół szybko i odpowiedzialnie przeprowadzi wszystkie niezbędne prace:

 • W apartamencie.
 • W domu, mieszkaniu w bloku.
 • W biurze itd.

Jak pokazuje praktyka, konieczne jest pranie wykładzin, gdy się zabrudzą, nie czekając, aż w końcu stracą swój reprezentacyjny wygląd. Jednocześnie, jeśli w mieszkaniu można sprzątać odkurzaczem mniej więcej raz w tygodniu, to czyszczenie dywanów w biurze powinno odbywać się codziennie. Usługa prania wykładzin w domu klienta jest bardzo wygodna, nie zajmuje wiele czasu a rezultat utrzymuje się długo.

Nasi specjaliści od prania wykładzin w Krakowie wykonują następujące zadania:

 • Oceniają stopień zanieczyszczenia powierzchni wykładziny dywanowej.
 • Wybierają najbardziej odpowiednie środki czyszczące.
 • Proponują najlepszą metodę czyszczenia.
 • Przeprowadzają wszystkie procedury prania wykładzin.

Jakie są zalety profesjonalnego prania wykładzin w Krakowie?

 • Można kontrolować jakość pracy.
 • Nie ma potrzeby wyciągania wykładziny spod ciężkich mebli.
 • Po 24-48 godzinach wykładzinę można użytkować.

Od czego zależy koszt prania wykładzin?

Przy zamawianiu prania wykładzin dywanowych cena zazwyczaj zależy od następujących zmiennych: 

 • Powierzchnia wykładziny.
 • Jej skład (materiał).
 • Rodzaj i wysokość stosu.
 • Obecność uporczywych plam.

Na naszej stronie internetowej możesz zamówić pranie wykładzin w Krakowie z dojazdem do domu, tutaj znajdziesz również cennik, który pokazuje aktualny koszt. Dzwoniąc do nas pod numery wskazane na stronie, otrzymasz wysokiej jakości usługę w przystępnej cenie!

Czym charakteryzuje się profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie?

Pranie wykładzin Kraków
Pranie wykładzin Kraków

Pranie wykładzin w Krakowie odbywa się za pomocą profesjonalnego odkurzacza piorącego. Wykonywanie takich prac domowym odkurzaczem z funkcją czyszczenia na mokro nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Ta metoda czyszczenia nie nadaje się do wykładzin z długim włosiem np. Shaggy, a także z wełny lub juty. Włosie i wełna doskonale zatrzymują wilgoć, gdzie bardzo szybko rozwijają się niebezpieczne grzyby i pleśń. Usługa świadczona przez naszą firmę opiera się na specjalistycznych środkach piorących, po użyciu których nie ma zapachu stęchlizny, gwarantowana jest czystość i długa żywotność wykładziny. Oferujemy usługi prania wykładzin zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Zamawiając w naszej firmie usługę prania wykładzin w Krakowie masz pewność nie uszkodzenia materiału, uzyskania doskonałej czystości powłoki bez plam i przykrych zapachów. Pierwszym krokiem jest dokładne odkurzenie powierzchni wykładziny, po czym nasz specjalista dobiera odpowiedni środek uwzględniając jej skład. Wykorzystywane preparaty posiadają stosowane atesty i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Zobacz koniecznie:

Pranie wykładzin wykonywane jest poprzez rozpylenie wybranego środka metodą prespray wykorzystując do tego celu spryskiwacz ciśnieniowo-elektryczny który podaje detergent pod odpowiednim ciśnieniem. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z opryskiwacza ciśnieniowego, na bardziej zabrudzone części wykładziny przy zastosowaniu mocniejszego środka.

Jak przebiega proces prania wykładziny w Krakowie?

Pracownik naszej firmy wykonującej usługę prania wykładzin w Krakowie wciera zaaplikowany środek szorowarką elektryczną. Wykonując takie pranie następuje wypłukanie zabrudzeń z dodatkiem łagodnego preparatu, którego zadaniem jest konserwacja wykładziny, zachowanie koloru. Następny krok to suszenie i szczotkowanie wykładziny

Nasze usługi wyróżniają się dużą elastycznością, pranie wykładzin możemy wykonywać w dogodnych dla Ciebie godzinach. Dysponujemy dużą gamą preparatów, dlatego każdy rodzaj plam usuwamy skutecznie i cała powierzchnia wygląda bardzo estetycznie. Posiadamy nie tylko doskonałe maszyny piorące, ale również kadrę doświadczonych pracowników, którzy każde zlecenie realizują solidnie. Takie prace świadczymy nie tylko dla osób prywatnych, ale również w biurach, urzędach oraz innych obiektach. Zapraszamy do współpracy!