Moda Uroda

Salon tatuażu Warszawa

Salon tatuażu Warszawa – powodem jego popularności jest fakt, że ludzie od dawna uwielbiają ozdabiać swoje ciała różnymi wzorami. Tatuaże nigdy nie wychodzą z mody, a ostatnio wręcz przeciwnie, przeżywają kolejną falę popularności. Popyt na usługi jest duży, mimo że koszt może być wysoki. Po dziesięcioleciach dzierganie tatuażu ewoluowało, pojawiło się wiele nowych stylów i trendów. Ale znalezienie profesjonalnego tatuatora dzisiaj nie jest łatwe. Wybierając usługi mistrza, Twój wybór pada na osobę, która potrafi wykazać się swoim profesjonalizmem zostawiając ślad na Twoim ciele.

Czym wyróżnia się salon tatuażu w Warszawie?

Zdecydowałeś się zrobić tatuaż, ale nie chcesz marnować pieniędzy, skontaktuj się z profesjonalnymi mistrzami, których zatrudniamy w naszym salonie tatuażu w Warszawie. U nas pracują wysoko wykwalifikowani tatuatorzy z dużym doświadczeniem i umiejętnościami zawodowymi, posiadamy nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały.

Prawidłowo wykonany tatuaż i czas jego gojenia zależą od prawidłowego podejścia, niezawodności sprzętu i materiału użytego do wykonania tatuażu, odpowiedniej jego pielęgnacji. Głównym priorytetem mistrza jest jego ciągły rozwój i nabywanie nowych umiejętności w realizacji profesjonalizmu. Indywidualne podejście do każdego klienta, doskonała obsługa oraz komfortowe warunki w salonie sprawiają, że wizyta u nas jest ekscytującym procesem. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy chce być indywidualistą, chce jakoś wyróżnić się z tłumu, wprowadzić choć trochę zmian w swoim życiu lub po prostu odreagować stres. Dlatego wiele osób myśli o zrobieniu tatuażu. Istnieje wiele opcji, jak to zrobić.

Co oferuje nasz salon tatuażu w Warszawie?

Salon tatuażu w Warszawie ma doskonałą kadrę, wszyscy mistrzowie zdobyli już doświadczenie i nie tylko potrafią wykonać nową dziarę, ale mogą również skorygować stary tatuaż. Odwiedzając nasz salon każdy klient czeka na przyjazne nastawienie, wysokiej jakości porady naszych tatuatorów i doskonałe tatuaże. Z pomocą naszych mistrzów proces wyboru szkicu tatuażu będzie krótszy i dość interesujący. Ponadto, jeśli nie podoba Ci się żadna z ogromnej listy tatuaży, możesz uzgodnić opracowanie indywidualnego szkicu. To podkreśli Twój własny styl i wyróżni Cię z tłumu.

Przychodząc do naszego salonu, każdy będzie konsultowany w sprawie tatuażu artystycznego, jeśli o niego wystąpi. Pamiętaj, że tatuaż to trwały wzór, który podkreśla indywidualność. Należy rozumieć, że tatuaż na ciele to prawdziwe dzieło sztuki, za pomocą którego wyrażane jest wewnętrzne „ja” danej osoby.

Tatuaż artystyczny obejmuje wiele wszechstronnych stylów i kierunków:

  • Realizm.
  • Styl graficzny.
  • Styl japoński.
  • Biomechanika.
  • Typu Linework.
  • Liternictwo.
  • Akwarela.
  • Old School.
  • Blackwork.
  • Dotwork.

Nasi mistrzowie doskonale znają się na każdym ze stylów i doskonale radzą sobie z różnymi technikami wykonywania tatuaży. Należy zaznaczyć, że do wyboru lokalizacji, kierunku i szkicu podchodzimy indywidualnie, uwzględniając Twoje życzenia. Szczególnie ważne jest, aby wybrać najbardziej odpowiedni wzór w zależności od płci.

Staramy się uwzględniać wszystkie niuanse pracy, tak aby każdy klient opuszczający nasz salon tatuażu w Warszawie był zadowolony.  Tatuatorzy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze i zastosowaniu tatuażu o dowolnej złożoności – od czarno-białego obrazu po skomplikowany kolorowy tatuaż o dużym rozmiarze. Z naszą pomocą każdy urzeczywistnisz wszystkie swoje fantazje związane z ozdabianiem ciała.

Czym jest tatuaż artystyczny?

Nasi tatuatorzy stosują nie tylko obraz, ale tworzą prawdziwe dzieło sztuki, które wyraża Twoje wnętrze. Wykonujemy rysunki o różnej  złożoności, jedno i wielokolorowe. Mistrzowie salonu tatuażu w Warszawie są dobrze zorientowani we wszystkich dziedzinach i opanowują różne techniki wykonywania tatuaży artystycznych. Koszt wykonania tatuażu zależy od złożoności, stylu, rozmiaru, szczegółowości, gęstości kolorów i poziomu mistrza. Również na ostateczną cenę wpływa część ciała wybrana do tatuowania.

Salon tatuażu Warszawa
Salon tatuażu Warszawa

Jeśli chcesz wyróżnić się, zadeklarować swoją indywidualność, pozostawić wspomnienie ważnego wydarzenia, wskazać przynależność do subkultury lub dominującą cechę swojego charakteru, pragnienia i aspiracje lub po prostu udekorować swoje ciało – witaj w naszym salonie. Przyjazny, zgrany zespół profesjonalnych artystów tatuażu wita Cię. Dla każdego z nas tatuaż to nie tylko praca, to hobby i styl życia. Każdy artysta śledzi wiadomości, uczęszcza na kursy mistrzowskie.

Nasz salon tatuażu https://www.luckyseven.pl/ z Warszawy jest wygodny dla klientów i pracowników: wygodne fotele i kanapy, na których mogą się zrelaksować, a także wygodne miejsca pracy – dla mistrzów. Salon tatuażu w Warszawie wyposażony jest w najnowszą technologię, są to nowoczesne narzędzia i sprzęt, najlepsze urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji, bezpieczne pigmenty wysokiej jakości. Obowiązkowe jest używanie jednorazowych igieł, rękawiczek, nakładek na farbę itp. Po każdym kliencie maszynki do tatuażu oraz miejsce pracy mistrza są myte specjalnymi środkami. Pomieszczenia robocze są regularnie dezynfekowane bakteriobójczą lampą ultrafioletową, która niszczy wszelkie drobnoustroje i bakterie.

Lucky Seven studio tatuażu
Chmielna 13,
00-021 Warszawa
500 777 777
www.luckyseven.pl