Hobby Technologia

Słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT

Bezpieczne i lekkie słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT w pięknym kolorze zielonym pozwalają cieszyć się legendarnym dźwiękiem JBL przez 30 godzin i są odpowiednie dla najmłodszych fanów muzyki. Głośność wkładek dousznych nie przekracza 85 dB, jest to dobre dla ochrony słuchu, a elementy sterujące są łatwe w obsłudze dla dzieci. Dzięki specjalnym nausznikom i wyściełanemu pałąkowi dzieci mogą wygodnie cieszyć się ulubioną muzyką. Słuchawki JBL Jr310BT oferują doskonałą funkcjonalność, ponieważ można je spersonalizować za pomocą dołączonych naklejek wielokrotnego użytku, aby zapewnić jeszcze więcej zabawy. Słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT w pięknych wyrazistych barwach charakteryzuje wygodny i atrakcyjny design.

Słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT

Słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT

Regulowany, wyściełany pałąk i piankowe poduszki nauszne w słuchawkach bezprzewodowych JBL JR310BT minimalizują nacisk na głowę, zapewniając jednocześnie bezpieczne i wygodne dopasowanie. Zielony kolor przypadnie do gustu nawet najbardziej kapryśnemu dziecku, a zestaw naklejek do personalizacji słuchawek uczyni je naprawdę wyjątkowymi. Aby połączyć się z urządzeniami mobilnymi, JBL Jr310BT słuchawki wykorzystują Bluetooth 5.0, Którego zasięg sięga 15 metrów. W wersji bezprzewodowej można regulować głośność i przełączać utwory za pomocą wygodnych i intuicyjnych przycisków sterujących umieszczonych na nausznikach, a w JBL Jr310BT przyciski znajdują się na pilocie z mikrofonem wbudowanym w przewód.

Miękkie i wygodne poduszki nauszne zapewniają izolację od hałasu i pomagają całkowicie skoncentrować się na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmu lub grze komputerowej. Dla większego komfortu pałąk ma regulowaną wysokość, uzupełniony specjalną wkładką u góry. Dla podniesienia funkcjonalności słuchawek dodatkowo wyposażono je w mikrofon oraz wielofunkcyjny panel sterowania, który w pełni dostosuje odtwarzanie utworów oraz głośność bezpośrednio ze słuchawek. Model współpracuje zarówno z telefonami jak i tabletami opartymi na urządzeniach z systemem Android oraz Apple. Bezpieczne i lekkie słuchawki bezprzewodowe pozwalają cieszyć się niesamowicie czystym dźwiękiem. Ten nowoczesny i wysokiej jakości model obsługuje również szybkie ładowanie.

Wysoka jakość dźwięku w słuchawkach JBL JR310BT – dla każdego dziecka

Za dźwięk odpowiadają dwa 32-milimetrowe głośniki o odtwarzalnym zakresie częstotliwości od 20 Hz do 2 kHz, a głośność ograniczona jest do bezpiecznego poziomu. Wbudowany mikrofon pozwala na pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi lub rodziną, a także branie udziału w zajęciach online i wideokonferencjach. Bateria JBL Jr310BT została zaprojektowana na 30 godzin ciągłej pracy, funkcja szybkiego ładowania USB-C w zaledwie 5 minut doda 2 dodatkowe godziny pracy słuchawek. Legendarny dźwięk JBL z technologią regulacji głośności, powoduje, że słuchawki są odpowiednie nawet dla najmniejszych fanów muzyki.

Obsługa Bluetooth i wbudowany mikrofon

Połączenie bezprzewodowe Bluetooth w odległości do 15 metrów, bez przewodów. Można pomóc swoim dzieciom pozostać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Będą mogli swobodnie wchodzić w interakcje z przyjaciółmi i rodziną w czasie wolnym lub z nauczycielami w trakcie edukacji.

Cechy charakterystyczne słuchawek bezprzewodowych JBL JR310BT

Piękne i lekkie bezprzewodowe słuchawki nauszne dla dzieci, są pozycjonowane, jako niedrogi produkt średniej klasy, którego konstrukcja jest zoptymalizowana do użytku przez dzieci. Łatwo się składają i zajmują minimum miejsca podczas transportu, co pozwala zabrać je ze sobą nawet na spacer w małej torbie lub plecaku. Ważną cechą słuchawek bezprzewodowych JBL JR310BT jest ścisłe ograniczenie maksymalnej głośności, która nie przekracza 85 dB. To ograniczenie pozwala nie martwić się o negatywny wpływ zbyt głośnego dźwięku na słuch dziecka. Pałąk i korpus są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a miękkie, cienkie winylowe poduszki nauszne wywierają lekki nacisk, pewnie mocując słuchawki na głowie dziecka.

Wysokiej jakości dynamiczne głośniki generują zrównoważony i szczegółowy dźwięk, który nadaje się do odtwarzania dowolnego gatunku muzycznego. Łączą się z cyfrowym źródłem dźwięku za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.0, Zdolnego do utrzymania stabilnych połączeń w odległości do 10 m. Mogą być używane ze smartfonami, tabletami i laptopami. Jedno ładowanie wbudowanej baterii zapewnia do 30 godzin dźwięku. Generuje zrównoważony i szczegółowy dźwięk, który nadaje się do odtwarzania dowolnego gatunku muzycznego.

Dlaczego warto podarować dzieciom słuchawki bezprzewodowe JBL JR310BT?

Bezpieczne i eleganckie słuchawki JBL JR 310 BT będą odpowiednie dla każdego młodego melomana,  zapewniają komfortowe słuchanie muzyki i rozmawianie przez telefon przez wbudowany mikrofon. Urządzenie bezprzewodowe charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Za pomocą przycisków dziecko może dowolnie zmieniać ustawienia. Połączenie z komputerem, odtwarzaczem lub smartfonem odbywa się przez Bluetooth.