Uroda

Jak prawidłowo nakładać lakier hybrydowy?

Lakiery hybrydowe cieszą się ostatnimi czasy naprawdę sporą popularnością. Nie ma się temu co dziwić, bo prezentują się niezwykle dobrze na paznokciach, a przy tym są niezwykle trwałe. Lakierów tego rodzaju możemy użyć z powodzeniem w domu, ale równie dobrym rozwiązaniem będzie pójście do stylistki paznokci. Warto byłoby więc zastanowić się nad tym, które z rozwiązań wydaje nam się bardziej korzystne. Ponadto, należałoby zastanowić się nad tym, gdzie zakupimy żele hybrydowe oraz inne niezbędne akcesoria. Okazuje się jednak, że z pomocą może nam przyjść hurtownia z akcesoriami do paznokci.

Jakie akcesoria do stylizacji paznokci warto zakupić?

Sklep z akcesoriami do paznokci, zarówno stacjonarny, jak i internetowy to miejsce, w którym możemy zakupić naprawdę różnego rodzaju kosmetyki. Jeżeli chcemy mieć piękne dłonie, na pewno warto zdecydować się na zakup dobrego kremu. Nawilży on skórę naszych dłoni, zmiękczy ją oraz wygładzi. Dobrym pomysłem będzie także zakup preparatu zmiękczającego skórki. Dzięki temu być może nie będzie konieczne usuwanie ich przed wykonaniem manicure. Ponadto, wskazane byłoby zakupienie dobrych cążków, przy pomocy których można będzie sprawnie skrócić paznokcie. Nie sposób nie zauważyć, że niezbędne są też pilniki. Można zdecydować się na pilnik szklany, ale również na pilnik papierowy czy metalowy. Każdego z nich używa się w nieco inny sposób, dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem. Oprócz wymienionych akcesoriów, przydatne mogą okazać się nam właśnie lakiery do paznokci. Jeżeli marzy nam się manicure hybrydowy, zainwestujmy w żel pod hybrydy. Nie należy zapominać jednak o tym, że wykonanie manicure hybrydowego nie będzie możliwe bez lampy UV. Trzeba będzie więc wyposażyć się w tego rodzaju produkt. Warto zdecydować się także na aceton, przy pomocy którego możliwe będzie usunięcie hybryd. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że w sklepach z artykułami do paznokci znajdziemy również tradycyjnych. Im również warto się przyjrzeć. Nie należy zapominać o wyborze odpowiednich kolorów. Najlepiej będzie kierować się w tym przypadku własnymi preferencjami.

Manicure hybrydowy – co będzie potrzebne?

Hurtownia lakierów hybrydowych to miejsce, w którym możemy nabyć wszelkie niezbędne nam lakiery i akcesoria to wykonania manicure hybrydowego. Trzeba jedna wiedzieć, co będzie nam właściwie potrzebne. Na pewno wspomniane już wyżej cążki, pilnik oraz preparat zmiękczający skórki. Dzięki tego rodzaju akcesoriom możliwe będzie wstępne przygotowanie paznokci. Konieczny jest oczywiście zakup właściwych lakierów. Oczywiście każdy przy ich wyborze powinien kierować się własnymi preferencjami. Na pewno wskazane będzie więc zakupienie takich lakierów, które zwyczajnie nam się podobają. Warto mieć w swojej kosmetyczce zarówno lakiery w jasnych odcieniach, które idealnie nadadzą się na co dzień, jak i te o wyrazistych barwach. Mowa tu przede wszystkim o czerwieni, pomarańczy czy też o soczystej żółci. Niezastąpiony będzie również odtłuszczacz oraz top czy waciki bezpyłowe. Przyda się również blok polerski oraz rzecz jasna baza. Utwardzenie lakieru będzie niemożliwe bez lampy UV. Należy więc wyposażyć się w tego rodzaju urządzenie.

Co należy robić?

Najpierw należy wstępnie przygotować paznokcie. Warto nadać paznokciom kształt, który zwyczajnie nam się podoba. Bardzo wiele osób decyduje się na spiłowanie paznokci w kształt migdała. Konieczne może okazać się także usunięcie skórek. Kolejno należy przetrzeć paznokcie tak zwanym cleanerem. Następnie należy nałożyć na paznokcie bazę. Warstwę bazy należy utwardzić przez dwie minuty przy pomocy lampy UV. Następnym etapem jest aplikacja lakieru na paznokcie i utwardzenie warstwy lakieru w lampie UV. W niektórych przypadkach konieczne staje się nałożenie więcej niż jednej warstwy lakieru. Każdorazowo należy utwardzić paznokcie w lampie UV przez dwie minuty. Na koniec należy zabezpieczyć paznokcie topem i ponownie je utwardzić. Nie należy zapominać również o tym, że paznokcie wymagają także przetarcia cleanerem. Manicure hybrydowy prezentuje się dobrze przez nawet trzy tygodnie. Jest to więc rozwiązanie idealne dla osób zapracowanych. Trzeba pamiętać o tym, aby regularnie wykonywać manicure hybrydowy. Po pewnym czasie problematyczne mogą stać się odrosty. Ważne jest to, aby dbać o stan płytki paznokciowej. W tym celu zaleca się używanie odżywek do paznokci. Będą one szczególnie pomocne, jeżeli nasza płytka paznokciowa jest łamliwa i krucha. Nie należy zapominać także o tym, że samodzielne ściąganie hybryd bez odpowiednich akcesoriów może uszkadzać płytkę. Najlepiej byłoby więc udać się do kosmetyczki lub usunąć hybrydy samodzielnie przy wykorzystaniu specjalnych akcesoriów. Każdemu zależy na tym, aby akcesoria były użyteczne. Warto więc poczytać opinie o poszczególnych lakierach, cążkach oraz pilnikach zanim zdecydujemy się na zakup konkretnych akcesoriów. W przeciwnym bowiem razie możemy żałować dokonanego przez nas wyboru. Warto także porównać cenniki poszczególnych gabinetów stylizacji paznokci.